Ubytování

Skleník nabízí několik možností noclehu:

palandy v pokoji

Pokoje nabízí Skleník dvou, tří a čtyřlůžkový. Jsou jednoduše zařízeny pro potřeby žáků pilotních škol, a to vyspat se po dni plném běhání po kopci. Sprcha i WC jsou společné, pár metrů od pokoje.

uvnitř karavanu

Karavan z minulého století nabízí bydlení v Ranském stylu až pro 4 osoby, které se navzájem znají. K dispozici jsou elektrické zásuvky. Karavan není vytápěn. Deku, polštář a klíče od Skleníku, kde je WC a sprcha, dostanete od obsluhy při příjezdu. Zatím pouze pro kurzisty, piloty, jejich známé, apod…

kemp

Kemp s rovným terénem se nachází 100 metrů od Skleníku nad nejbližší cvičnou loukou. Můžete si zde postavit stan nebo „spát pod širákem“. Případný táborák si ale kvůli suchým stepním travinám udělejte raději na ohništi u Skleníku.
Zákaz vjezdu autem!

Nocleh / službaCenaParkovné
(od půlnoci)
Pokoj – jedna noc350,- Kč/nocv ceně
Pokoj – více nocí300,- Kč/nocv ceně
Karavan300,- Kč/nocv ceně
Karavan – další osoby50,- Kč/nocv ceně
Kemp – dospělý *50,- Kč/noc40,- Kč
Kemp – dítě 10-15let *25,- Kč/noc
Kemp – dítě 0-9let *zdarma
Vlastní vůz, karavan,… *50,- Kč/noc 40,- Kč
Zásuvka 400V / 20A100,- Kč/den
Sprcha **30,- Kč

* Vždy informujte obsluhu Skleníku, že kdekoliv v areálu zůstáváte přes noc – pro případ mimořádné události (požár, velmi silná bouřková buňka,…)
** Sprchu mimo otevírací dobu Sklenku je nutné předem domluvit s obsluhou v otevírací době. Sprchujte se prosím mimo dobu nočního klidu (22-6hod).

Rezervace 777575337
Miroslava Stará, odpovědná vedoucí

Příjezdy, odjezdy, platby v hotovosti se provádí ve Skleníku u baru

Aktualizace 14.2.2020
Pavel, PGKR